Warning: file_get_contents(https://bridge.suumitsu.eu/?action=display&bridge=Youtube&c=UCpA5w8tQ1K7kBOUrAuJJ_Tg&duration_min=&duration_max=&format=Json): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 401 Unauthorized in /data/web/virtuals/192842/virtual/www/lib/VideoManagerBackup.php on line 15
Táta a Adélka
Táta a Adélka

Táta a Adélka

Nejnovější video

Starší videa

Nejnovější příspěvek

Brněnská ZOO - výběh ledních medvědů nás zklamal, ale...

ZOO v ČR jsou už téměř všechny navštíveny. Jedna z těch, kterou jsem já sám navštívil v letech podobných těm mé dcery je právě ta v Brně. Bohužel mám takový pocit, že výběh ledních medvědů se za ty roky moc nezměnil, ale nechceme o brněnské ZOO kvůli jednomu (vlastně dvou) výběhů hovořit jen v negativech. Ano těch pozitiv je tady veliká spousta. Ať je to dětská ZOO, velká spousta nových pavilonů, nebo snaha o pavilony ozdobené lokální výzdobou, ale je tady opět to ale... 

<< Předchozí strana 1 2 3 4 5 6 Následující strana >>

Hlavní stránka

Youtubeři?

Někdo tvrdí, že YouTuber je ten, který má určitý počet odběratel, jiný tvrdí, že YouTuber je každý, který tvoří něco na YouTube. Jestli jsme Youtubeři, nebo ne, můžete posoudit sami, když nám dáte odběr a budete se vracet. Děkujeme vám.

Výlety

S Adélkou trávíme volné víkendy, tak jak nám dovolí několik faktorů. Pokud to jde, tak jedeme buď na chatu na Litoměřicku, nebo rovnou někam na výlet. Své tipy nám můžete zasílat na náš email uvedený v kontaktech.

Recenze

Táta má rád auta, Adélka také. Nový projekt recenze je zaměřen především na recenze rodinných vozů z pohledu amatéra. Ovšem recenze se může dělat na cokoliv, hotel, park, zoo, jídlo atd... Máte se na co těšit.

Bavíme se

Občas je potřeba vrátit se do dětských let. Adélka nemusí, ale já ano. A jelikož jsem prý třetí dítě tvrdí moje žena, tak proč ne. Občas se budete divit co s Adélkou dokážeme vymyslet.

Instagram

Je to moderní sociální síť a my tam nemůžeme chybět, tak už máte svůj follow na našem instagramu? Už se vám nemůže stát, že přijdete o nějakou fotku, nebo můžete sledovat naše insta stories ❤️

Facebook

Skupina na Facebooku táta a Adélka na výletě je určena všem, které baví výlety. Právě tam i vy můžete sdílet akci, která se koná ve vašem okolí a co vy víte, třeba nás právě vaše akce osloví a my moc rádi přijedeme

Proč?

Každý si občas položí tuhle otázku. Víte, já budu upřímný. Snažím se co nejvíc spestřit život své dceři. Snažím se, aby se nenudila a snažím se být moderním tátou a žít s dobou. Zároveň naše videa jsou určena vám, ale jako vzpomínka i nám. Jednou se můžeme společně zasmát třeba deset let starým videím. Tak proto. Moc vám děkujeme, že vás baví sledovat, co nás baví natáčet. Jsme vám za každý like, odběr i komentář moc vděční.

Spolupráce

Nebráníme se možnosti udělat video, které může bavit všechny. Pokud jste firma, produkt, podnikatel, nebo místo, které si zaslouží recenzi a chce se ukázat světu, tak vám s tím můžeme pomoci. Jsme pro každou špatnost, ale mělo by se to týkat našeho kanálu a do videa nebudeme lhát.

Podpora

Pomoct nám můžete několika způsoby. Přeci jen nic není dnes zdarma. Pokud jste firma, tak nám můžete pomoci, tak že můžeme spolupracovat. Pokud jste fyzická osoba můžete nám například poslat donate. Možností je spousta a my budeme za každou pomoc neskutečně vděční.